PWWR0013F39R0K9
零件编号:
PWWR0013F39R0K9
产品分类:
制造商:
描述:
39 OHM 1% 13.5W 100PPM/
包装:
Bulk
  • 功率(瓦)
    13.5W
  • 宽容
    ±1%
  • 包装/箱
    Axial
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.374" Dia x 1.949" L (9.50mm x 49.50mm)
  • 作品
    Wirewound
  • 工作温度
    -55°C ~ 350°C
  • 反抗
    39 Ohms