MMFR6518B16R0V9
零件编号:
MMFR6518B16R0V9
描述:
16 OHM 0.1% 1W 5PPM/
  • 功率(瓦)
    1W
  • 宽容
    ±0.1%
  • 温度系数
    ±5ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.256" Dia x 0.720" L (6.50mm x 18.30mm)
  • 工作温度
    -50°C ~ 125°C
  • 反抗
    16 Ohms