MMFR3710B82R0V9
零件编号:
MMFR3710B82R0V9
描述:
82 OHM 0.1% 0.5W 5PPM/
  • 功率(瓦)
    0.5W, 1/2W
  • 宽容
    ±0.1%
  • 温度系数
    ±5ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
  • 工作温度
    -50°C ~ 125°C
  • 反抗
    82 Ohms