HVLR7609F330KK9
零件编号:
HVLR7609F330KK9
描述:
RES 330K OHM 1% 7.5W AXIAL
  • 功率(瓦)
    7.5W
  • 宽容
    ±1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.413" Dia x 2.992" L (10.50mm x 76.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    330 kOhms