HVLR5208F2K10K9
零件编号:
HVLR5208F2K10K9
产品分类:
制造商:
描述:
RES 2.1K OHM 1% 5W AXIAL
包装:
Bag
价格
40
规格
  • 功率(瓦)
    5W
  • 宽容
    ±1%
  • 特征
    Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
  • 包装/箱
    Axial
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.374" Dia x 2.047" L (9.50mm x 52.00mm)
  • 作品
    Thick Film
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    2.1 kOhms