HVLR3908B2K70K9
零件编号:
HVLR3908B2K70K9
产品分类:
制造商:
描述:
RES 2.7K OHM 0.1% 3W AXIAL
包装:
Bag
价格
50
规格
  • 功率(瓦)
    3W
  • 宽容
    ±0.1%
  • 特征
    Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
  • 包装/箱
    Axial
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.374" Dia x 1.535" L (9.50mm x 39.00mm)
  • 作品
    Thick Film
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    2.7 kOhms