HVLR2505F11K0K9
零件编号:
HVLR2505F11K0K9
描述:
RES 11K OHM 1% 1.2W AXIAL
  • 功率(瓦)
    1.2W
  • 宽容
    ±1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.256" Dia x 1.000" L (6.50mm x 25.40mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    11 kOhms