HVLR2505B21M0K9
零件编号:
HVLR2505B21M0K9
描述:
RES 21M OHM 0.1% 1.2W AXIAL
  • 功率(瓦)
    1.2W
  • 宽容
    ±0.1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.256" Dia x 1.000" L (6.50mm x 25.40mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    21 mOhms