HVLR2408F68M0K9
零件编号:
HVLR2408F68M0K9
描述:
RES 68M OHM 1% 2W AXIAL
  • 功率(瓦)
    2W
  • 宽容
    ±1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.374" Dia x 0.945" L (9.50mm x 24.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    68 mOhms