HVLR1905F2M40K9
零件编号:
HVLR1905F2M40K9
描述:
RES 2.4M OHM 1% 1W AXIAL
价格
50
规格
  • 功率(瓦)
    1W
  • 宽容
    ±1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.256" Dia x 0.748" L (6.50mm x 19.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    2.4 MOhms