HVLR1029F4K00K9
零件编号:
HVLR1029F4K00K9
描述:
RES 4K OHM 1% 10W AXIAL
价格
30
规格
  • 功率(瓦)
    10W
  • 宽容
    ±1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 尺寸/尺寸
    0.413" Dia x 4.016" L (10.50mm x 102.00mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 反抗
    4 kOhms