ECO150AD235072220
零件编号:
ECO150AD235072220
货币:
PDF:
价格
1
规格
  • 功率(瓦)
    170W
  • 特征
    PWM Control, Speed Sensor (Tach)
  • 额定电压
    230VAC
  • 尺寸/尺寸
    Rectangular/Rounded - 222mm L x 213mm H
  • 轴承类型
    Ball
  • RPM
    1740 RPM
  • Air Flow
    587.0 CFM (16.44m³/min)
  • Width
    170.0mm
  • 工作温度
    -4 ~ 104°F (-20 ~ 40°C)