TPAN0220F2R70K9
Номер запчасти:
TPAN0220F2R70K9
Описание:
RES 2.7 OHM 50W 1% T0220
  • Мощность (Вт)
    50W
  • Толерантность
    ±1%
  • Температурный коэффициент
    ±100ppm/°C
  • Размер / Размер
    0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm)
  • Рабочая Температура
    -55°C ~ 150°C
  • Высота - сидя (макс.)
    0.772" (19.60mm)
  • Сопротивление
    2.7 Ohms