TLRH2ATTDR100F
Номер запчасти:
TLRH2ATTDR100F
Описание:
RES 100M OHM 1% 1/4W 0805
  • Мощность (Вт)
    0.25W, 1/4W
  • Толерантность
    ±1%
  • Температурный коэффициент
    ±75ppm/°C
  • Размер / Размер
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Рабочая Температура
    -65°C ~ 155°C
  • Высота - сидя (макс.)
    0.018" (0.45mm)
  • Сопротивление
    100 mOhms