SPRU5011S28
Номер запчасти:
SPRU5011S28
Описание:
POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • Сопротивление (Ом)
    500
  • Мощность (Вт)
    0.5W, 1/2W
  • Толерантность
    ±10%
  • PC Pins
  • 0.875" (22.23mm)
  • Slotted
  • None
  • 0.125" (3.18mm)
  • Размер - Тело
    Round - 0.510" Dia (12.95mm)