SPRU1021S28
Номер запчасти:
SPRU1021S28
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Валюта:
PDF:
Цены
1
Спецификация
  • Сопротивление (Ом)
    1k
  • Мощность (Вт)
    0.5W, 1/2W
  • Толерантность
    ±10%
  • Тип регулировки
    Top Adjustment
  • Тип монтажа
    Panel Mount
  • PC Pins
  • 0.875" (22.23mm)
  • Slotted
  • None
  • 0.125" (3.18mm)