SGC3S200
Номер запчасти:
SGC3S200
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
Состояние ROHS:
Yes
Валюта:
PDF:
Спецификация
  • Функции
    Low Profile
  • Тип регулировки
    Top
  • Диапазон емкости
    5.8 ~ 20pF
  • Размер / Размер
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C
  • Вопрос @ Частота
    250 @ 1MHz
  • Ceramic
  • Высота - сидя (макс.)
    0.061" (1.54mm)
  • Напряжение - номинальное
    100 V