SCD10PUR
Номер запчасти:
SCD10PUR
Описание:
SENSOR CURRENT HALL 10A AC
  • поляризация
    Bidirectional
  • Частота
    50Hz/60Hz
  • Рабочая Температура
    -10°C ~ 75°C
  • 5V
  • Время отклика
    3µs
  • Линейность
    ±0.5%
  • AC
  • 25mA
  • 10A