SCD10PUN
Номер запчасти:
SCD10PUN
Описание:
SENSOR CURRENT HALL 10A DC
  • поляризация
    Unidirectional
  • Частота
    50Hz/60Hz
  • Рабочая Температура
    -10°C ~ 75°C
  • 5V
  • Время отклика
    7µs
  • Линейность
    ±0.5%
  • DC
  • 10mA
  • 10A