LMK6CE10000CDLFT
Номер запчасти:
LMK6CE10000CDLFT
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
SILIC OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Упаковка:
Bulk
Состояние ROHS:
Yes
Валюта:
PDF:
Цены
1
Спецификация
  • Пакет/кейс
    4-VDFN
  • Размер / Размер
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Выход
    LVCMOS
  • Функция
    Enable/Disable
  • Тип
    XO (Standard)
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 105°C
  • ±25ppm
  • 2.5V ~ 3.3V
  • 62mA
  • Высота - сидя (макс.)
    0.039" (1.00mm)
  • 100 MHz