ECS-100A-049
Номер запчасти:
ECS-100A-049
Описание:
XTAL OSC XO 4.9152MHZ TTL TH
Упаковка:
Bulk
  • Размер / Размер
    0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
  • Рабочая Температура
    0°C ~ 70°C
  • ±100ppm
  • 5V
  • 15mA
  • Высота - сидя (макс.)
    0.200" (5.08mm)
  • 4.9152 MHz