ECS-100A-024
Номер запчасти:
ECS-100A-024
Описание:
XTAL OSC XO 2.4576MHZ TTL TH
  • Размер / Размер
    0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
  • Рабочая Температура
    0°C ~ 70°C
  • ±100ppm
  • 5V
  • 15mA
  • Высота - сидя (макс.)
    0.200" (5.08mm)
  • 2.4576 MHz