DTS3285A460N4SS
Номер запчасти:
DTS3285A460N4SS
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
AIR CONDITIONER 9-12,000 BTU 460
Упаковка:
Bulk
Состояние ROHS:
Yes
Валюта:
PDF:
Цены
1
Спецификация
  • Размер / Размер
    16.00" L x 14.38" W x 53.13" H (406.4mm x 365.3mm x 1349.5mm)
  • Напряжение — вход
    460VAC