D15BU101M5PX
Номер запчасти:
D15BU101M5PX
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
CAP CER 100PF 50V 0201
Упаковка:
Tray
Цены
400
Спецификация
  • Толерантность
    ±20%
  • Функции
    Bonding Mountable, Gold Flash Termination, Single Layer
  • Напряжение - номинальное
    50V
  • Пакет/кейс
    0201 (0603 Metric)
  • Размер / Размер
    0.020" L x 0.015" W (0.51mm x 0.38mm)
  • Тип монтажа
    Surface Mount, SLCC
  • Приложения
    General Purpose
  • Толщина (Макс)
    0.005" (0.13mm)
  • Емкость
    100 pF