ST-32ETA102
부품 번호:
ST-32ETA102
설명:
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
포장:
Tape & Reel (TR)
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
500
사양
  • 전력(와트)
    0.125W, 1/8W
  • 용인
    ±20%
  • 온도 계수
    ±100ppm/°C
  • 조정 유형
    Top Adjustment
  • 크기/치수
    Square - 0.134" x 0.134" Face (3.40mm x 3.40mm)
  • 장착 유형
    Surface Mount
  • J Lead
  • Cermet
  • 저항
    1 kOhms