ST-2TA103
부품 번호:
ST-2TA103
설명:
TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
  • 전력(와트)
    0.1W, 1/10W
  • 용인
    ±20%
  • 온도 계수
    ±150ppm/°C
  • 크기/치수
    Rectangular - 0.110" x 0.094" Face (2.80mm x 2.40mm)
  • 저항
    10 kOhms