SPRU1021S28
부품 번호:
SPRU1021S28
설명:
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 저항(옴)
    1k
  • 전력(와트)
    0.5W, 1/2W
  • 용인
    ±10%
  • 조정 유형
    Top Adjustment
  • 장착 유형
    Panel Mount
  • PC Pins
  • 0.875" (22.23mm)
  • Slotted
  • None
  • 0.125" (3.18mm)