SCD10PUR
부품 번호:
SCD10PUR
설명:
SENSOR CURRENT HALL 10A AC
  • 양극화
    Bidirectional
  • 빈도
    50Hz/60Hz
  • 작동 온도
    -10°C ~ 75°C
  • 5V
  • 응답 시간
    3µs
  • 선형성
    ±0.5%
  • AC
  • 25mA
  • 10A