RXM-916-ES
부품 번호:
RXM-916-ES
설명:
RF RECEIVER FM/FSK 916MHZ MODULE
  • 패키지/케이스
    16-SMD
  • 감광도
    -102dBm
  • 장착 유형
    Surface Mount
  • 빈도
    916MHz
  • FM, FSK
  • PCB, Surface Mount
  • 작동 온도
    0°C ~ 70°C
  • 4.5V ~ 5.5V
  • 6.5mA