RXM-433-RM
부품 번호:
RXM-433-RM
설명:
RF RECEIVER ASK/OOK 433MHZ 7SIP
  • 패키지/케이스
    7-SIP Module
  • 감광도
    -100dBm
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 빈도
    433MHz
  • ASK, OOK
  • PCB, Through Hole
  • 작동 온도
    -10°C ~ 50°C
  • 3.9V ~ 9V
  • 응용
    ISM, Garage Door Openers, RKE
  • 14mA