RXM-418-LC-S
부품 번호:
RXM-418-LC-S
설명:
RF RECEIVER ASK/OOK 418MHZ
  • 패키지/케이스
    16-SMD Module
  • 감광도
    -95dBm
  • 장착 유형
    Surface Mount
  • 빈도
    418MHz
  • ASK, OOK
  • PCB, Surface Mount
  • 작동 온도
    -30°C ~ 70°C
  • 2.7V ~ 4.2V
  • 응용
    ISM, Garage Door Openers, RKE
  • 5mA