RTGRS-025100
부품 번호:
RTGRS-025100
제조업체:
설명:
TAPE POLYIMIDE AEROGEL 1"X8.3YDS
포장:
Box
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 길이
    25' (7.6m) 8.3 yds
  • 두께
    0.0105" (10.5 mils, 0.267mm)
  • High Temp Polyimide Aerogel
  • 1.00" (25.40mm)
  • 용법
    Thermal Insulation
  • 점착제
    Silicone
  • 백킹, 캐리어
    Carrier - Polyimide Aerogel Film, Substrate - Graphite
  • 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
  • 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)