RQ9P-24D12R
부품 번호:
RQ9P-24D12R
제조업체:
설명:
DC-DC CONVERTER, ISOLATED MODULE
포장:
Tube
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 패키지/케이스
    6-DIP Module, 5 Leads
  • 크기/치수
    1.00" L x 1.00" W x 0.42" H (25.4mm x 25.4mm x 10.7mm)
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 유형
    Isolated Module
  • 작동 온도
    -40°C ~ 75°C (With Derating)
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 36V
  • 능률
    89%
  • 1.25A, 1.25A
  • 9V
  • 전압 - 출력 1
    12V
  • 전압 - 출력 2
    -12V
  • 30 W
  • 2
  • 전압 - 절연
    1.5 kV