PWS3502A115N4SS
부품 번호:
PWS3502A115N4SS
제조업체:
설명:
AIR/WATER HEAT EXCH. 6300W 115V
포장:
Bulk
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 크기/치수
    15.76" L x 8.60" W x 57.09" H (400.3mm x 218.4mm x 1450.1mm)
  • 전압 - 입력
    115VAC