PWS3302A230N4SS
부품 번호:
PWS3302A230N4SS
제조업체:
설명:
AIR/WATER HEAT EXCH. 3600W 230V
포장:
Bulk
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 크기/치수
    15.76" L x 8.98" W x 52.36" H (400.3mm x 228.1mm x 1329.9mm)
  • 전압 - 입력
    230VAC