PW180KB4800F01
부품 번호:
PW180KB4800F01
설명:
POE INJECTOR 15.4W 48V DESKTOP
포장:
Box
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 특징
    OCP, SCP
  • 크기/치수
    3.98" L x 2.40" W x 1.35" H (101.0mm x 61.5mm x 34.2mm)
  • 전압 - 출력
    48V
  • 출력 커넥터
    RJ45 (Data, Power)
  • 장착 유형
    Desktop
  • 전압 - 입력
    100 ~ 250 VAC
  • 유형
    Midspan Injector
  • 0.375 lb (170.1 g)
  • 작동 온도
    0°C ~ 40°C
  • 데이터 속도
    10/100 Mbps
  • CE, cULus, EN, IEC
  • 메모
    AC Power Cord Sold Separately
  • 15.4W
  • IEC 320-C14
  • 규정 준수
    IEEE802.3af
  • 350 mA