PIIPM15P12D007
부품 번호:
PIIPM15P12D007
설명:
SERVO DRIVER 15A 1200V LOAD
포장:
Tray
ROHS 상태:
None
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 장착 유형
    Chassis Mount
  • 전류 - 출력
    15A
  • 상호 작용
    CAN, RS-485, SPI
  • 유형
    Board
  • 작동 온도
    -25°C ~ 70°C
  • 12 ~ 18VDC
  • 전압 - 부하
    1200V
  • 1
  • Servo
  • 제어/구동 유형
    Servo DC
  • 와트 - 부하
    140 W