P13/5020LW
부품 번호:
P13/5020LW
제조업체:
설명:
THE SILVER FOX PROLAB STANDARD W
포장:
Bag
가격
1
사양
  • 재료
    Polyester
  • Self Laminating
  • 1.97" W x 0.79" L (50.0mm x 20.0mm); Cable O.D. 0.32" ~ 0.51" (8.0mm ~ 13.0mm)