NNAMC2950PCEV
부품 번호:
NNAMC2950PCEV
제조업체:
설명:
EVAL KIT MODULE 0 DEG 295MM
    I2C, USB
  • 4.75V ~ 5.25V
  • 활용IC/부품
    NNAMC2950PC01
  • 감지 범위
    295mm x 208mm