NNAMC1800PCEV
부품 번호:
NNAMC1800PCEV
제조업체:
설명:
EVAL KIT MODULE 0 DEG 180MM
포장:
Bulk
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
    I2C, USB
  • 4.75V ~ 5.25V
  • 활용IC/부품
    NNAMC1800PC01
  • 감지 범위
    180mm x 164mm