MBA33002-21P/CU/3.4Y
부품 번호:
MBA33002-21P/CU/3.4Y
제조업체:
설명:
CU HEAT SINK 33X33X21MM WITH PIN
포장:
Tray
가격
1
사양
  • 재료
    Copper
  • 길이
    1.299" (33.00mm)
  • 모양
    Square, Pin Fins
  • 유형
    Top Mount
  • 1.299" (33.00mm)
  • 패키지 냉각
    BGA
  • Clip
  • 0.709" (18.00mm)