KEMVENT92
부품 번호:
KEMVENT92
설명:
EMI FAN VENT 92MM
포장:
Bag
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
    Shield, 1-Piece
  • 3.819" (97.00mm)
  • 폭 - 전체
    3.819" (97.00mm)
  • 높이 - 전체
    0.407" (10.35mm)