KEMVENT60
부품 번호:
KEMVENT60
설명:
EMI FAN VENT 60MM
    Shield, 1-Piece
  • 2.539" (64.50mm)
  • 폭 - 전체
    2.539" (64.50mm)
  • 높이 - 전체
    0.394" (10.00mm)