HVLR5208B240KK9
부품 번호:
HVLR5208B240KK9
설명:
RES 240K OHM 0.1% 5W AXIAL
  • 전력(와트)
    5W
  • 용인
    ±0.1%
  • 온도 계수
    ±100ppm/°C
  • 크기/치수
    0.374" Dia x 2.047" L (9.50mm x 52.00mm)
  • 작동 온도
    -55°C ~ 175°C
  • 저항
    240 kOhms