HVLR2408F7M50K9
부품 번호:
HVLR2408F7M50K9
설명:
RES 7.5M OHM 1% 2W AXIAL
  • 전력(와트)
    2W
  • 용인
    ±1%
  • 온도 계수
    ±100ppm/°C
  • 크기/치수
    0.374" Dia x 0.945" L (9.50mm x 24.00mm)
  • 작동 온도
    -55°C ~ 175°C
  • 저항
    7.5 MOhms