HVLR1529B100MK9
부품 번호:
HVLR1529B100MK9
설명:
RES 100M OHM 0.1% 15W AXIAL
가격
20
사양
  • 전력(와트)
    15W
  • 용인
    ±0.1%
  • 온도 계수
    ±100ppm/°C
  • 크기/치수
    0.413" Dia x 5.984" L (10.50mm x 152.00mm)
  • 작동 온도
    -55°C ~ 175°C
  • 저항
    100 mOhms