HTABG391KB
부품 번호:
HTABG391KB
설명:
Radial Leaded, 1000V, X7R, 390 p
  • 용인
    ±10%
  • 리드 스타일
    Straight
  • 전압 - 정격
    1000V (1kV)
  • 작동 온도
    -55°C ~ 125°C
  • 정전 용량
    390 pF