HRL3024S200P
부품 번호:
HRL3024S200P
제조업체:
설명:
PROGRAMMABLE +200VDC 150MA, VOLT
포장:
Box
ROHS 상태:
None
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 특징
    Baseplate
  • 패키지/케이스
    14-DIP Module
  • 크기/치수
    3.00" L x 2.00" W x 0.73" H (76.2mm x 50.8mm x 18.6mm)
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 유형
    High Voltage - Isolated Module
  • 작동 온도
    -40°C ~ 70°C
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 30V
  • CE, UKCA, UL
  • 능률
    85%
  • 150mA
  • 22V
  • 전압 - 출력 1
    0 ~ 200V
  • 30 W
  • 전압 - 절연
    1.5 kV