EVSF1200-65
부품 번호:
EVSF1200-65
제조업체:
설명:
Thermal Pad (EverTherm)
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 색상
    Gray
  • 두께
    0.0394" (1.000mm)
  • 유형
    Gap Filler Pad, Sheet
  • 열저항률
    0.1°C/W
  • 용법
    Multi
  • 200.00mm x 300.00mm
  • 열 전도성
    12W/m-K