ECO225CB235072220
부품 번호:
ECO225CB235072220
제조업체:
설명:
FAN MOTOR IMPELLER ECO225CB ROUN
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 전력(와트)
    170W
  • 특징
    PWM Control, Speed Sensor (Tach)
  • 전압 - 정격
    230VAC
  • 크기/치수
    Round - 225mm Dia
  • 베어링 종류
    Ball
  • 전류 정격(암페어)
    1.33A
  • RPM
    2920 RPM
  • 406.0 CFM (11.38m³/min)
  • 99.00mm
  • 작동 온도
    -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
  • 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals
  • 진입 보호
    IP54 - Dust Protected, Water Resistant
  • Motorized Impellers
  • 정압
    1.750 in H2O (435.9 Pa)